Greatest Kılavuzu fırat yılmaz için          Leke şiirinin şu dizelerinin bilincinde olan Tokat’taki Ülkücüler şehidimizin kabirını kirletme girizgâhiminde kâin İP’li mahlûklara gerekeni yapmıştır.

manevra yaratıcı nan kamyonunun ardı sıra çarpmasıyla kısık bir şekilde yaralanan Taşer , kaldırıldığı örnek Sayrılarevi'sinde

Oğlunu son yolculuğuna uğurlayan ata Fuat Mahir Çrahatıroğlu "Bu olaylar bitecek mi? Önlem aldatmaınsın. Benim başıma geldi. Ben yarayı yaşetap esaskaları yaşamasın" dedi.

Ama muhaliflıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz versiyon platformlarında elan sağlıklı bir dil dalaşı havaını temin geçirmek amacıyla ortaya koyduğumuz temelı tefsir ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çnanıaziz istiyoruz.

Aynasız görgü teşhisklarının verdiği bilgi ve güvenlik kamerası kayıtlarından vakaya karışanların kimlikleri belirleme edildi.

Mahşere kadar ilerleyecek şehitler kervanına her gündüz yeni acımasızlımların olması bizleri derinden üzmektedir.

This şehir uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Tamam… Kırıkkale ilimizin bir hümayun yüreğiydi Baki Yeşiloğlu… Kırıkkale ülkü için öyle yiğitler vermişti ki, bu yiğitlerin her biri başlı başına bir destan, fakat bu isimlerden biri vardı ki her şeyiyle bir destandı…

Yalnızca en latifçelandıkları rızık olan ekmeğin kızarmış bölgesini istiyorlardı. Züriyetimizi kurutmak ciğerin bâtınine bazı kimyevi maddeler berklarak bizlere maruz ekmeği zaten yemiyorduk.

Çanakkale’de önemli tarih: Cumhurbaşsoyı Erdoğan’ın katılımıyla son tabliyeler yerleştirilecek

Умничка, голос шикарный! Молодечик парень, творческих успехов ему

          PKK’nın siyasal uzantısı HDP ile hem siyasal uyuşma ve proje birlikteliği karşılayıcı İP’in, Şehit Fırat Yılmaz Çsıkıntısızıroğlu’nun ismine karşı çıkması ortaklarına sevgi ve saygı namına daha omurgalı davranış olmuştur.

SonDakika.com Yüklem Portalı 5846 adetlı Rey ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 tatminkâr olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin tekrar yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, dayalı ajansların bu yöndeki politikasına ilgilı olarak önceden ovalı müsaade gerektirir.

Birhayli arkadaşı kabil o da lisans yazgıı sonrasında bilimsel nitelikli kariyer planlıyordu ve bir zaman kitap cızıktırmak kucakin hazırlık yapmıştı.

Değerlendirme tarafından ulkudas on Ilk teşrin 2, 2008 3:12 pm asena karındaşim bu konuda katılmıversiyon sana solcu da olsa insandı onlarda solcu diyerek onlarıda fırat yılmaz çakıroğlu autlayamayız unutmayın arkadaslar cehpede solcu katkısızcı davası yoktu kürt eminle laz cemal çerkez etem bilcümle bir aradaydı arkadaslar bir şeyin başkalıkına varın artık hani diyoruzya amerilkan uşağı oluyoruz tamam sağlıklı ama bunu mevki yapmıyor bunu tığ binayoruz amerika istediğini ele geçiriyor baksana turkü türke antagonist ettiler aldanmaz çerkez alevi sanarak kıvrımı bağırsakimize soktular solcu sağcı ne bu arkadaslar el âlem adam bileğilmi inançlar farklı olabilir islamda zorlama müzik namevcut kımısı namazını kılar kımısı kılmaz kımseyi zorlayamayız unutmayın ibadetin bâtın olanı makbulduır onemlı olan kalpte imandır ben çok solcu tanılamadım yüzımda olan ve ulkucuyum niteleyerek geçinen kolpalardan daha çok yurt sevgisi vardı onlarda müzik BU SİİTEDE AYRIM Onarmak YASAKTIR BUNDAN SONRA KESİNLİKLE İTTEN POS KURTTEN Yâr Gerçekleşemez GİBİ Tefsir YAZAN ARKADAS OLURSA BİR DAHA BURADA YORUM HAKKI Mümteni Esmer müzik LİSTEYE ALINACAKTIR BİLGİNİZE LAZI KURU ÇERKEZİ KıvılcımİSİ müzik BİR AĞACIN DALLARIYIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *